top of page

HAKKIMIZDA HER ŞEY

      2021 yılında yönetim kurulu Başkanı'mız Ali Güven tarafından kurulan Hitmach, lazer kesim makinesi ve bu makinelerin yedek   parçalarını üretmektedir. Bugün itibarıyla gerçekleştirdiği teknolojik yatırımlar, müşterilerine sağladığı kalite, zaman, maliyet avantajı ve yarattığı istihdam ile   lazer kesim sektöründe bir çok başarı elde etmiştir.

      Hitmach 1000 m² kapalı alanı, 20 personeli ve 50 adet/ay üretim kapasitesiyle hizmet vermektedir.
Türkiye'de oluşturduğu pazar payı Avrupa ve Asya'da önemli firmalar ile artan ihracatıyla kalitesini ve hizmetini yurt içi ve yurt dışına   kanıtlamıştır.

      Mükemmeliyetçiliği hedefliyor ve yüksek kaliteli bir Dünya'ya inanıyoruz. Attığımız her adımda bu hedefler doğrultusunda   ilerliyoruz.

      Nasıl mı yapıyoruz? Asla kullandığımız malzemelerin kalitesinden ödün vermiyoruz. Hiçbir zaman daha ucuz olduğu için kısa yolu   tercih etmiyor ve üretim sürecindeki her detaya dikkat ediyoruz. Sektörümüzün bize duyduğu güveni ve bizi seçmelerini buna   borçluyuz.

      2022 itibariyle iki kat büyüyen ürün gamımız ile sağladığımız kaliteli hizmeti birleştirerek sektöre yön vermeye devam ediyoruz. 

 Yılların getirdiği bilgi ve uzmanlık birikimine sahip olan firmamız ve ekip arkadaşlarımız bu birikimlerini kurumsal ve bireysel   müşterilerimize gönül rahatlığıyla kullanabilecekleri kaliteli ve yenilikçi ürünler sunmak için kullanıyoruz. 

      Ayrıca, en son teknolojileri kullanarak lazer kesim sektöründe ortalamanın çok üzerinde bir performans sergiliyoruz. Neye ihtiyacınız   olursa olsun, en iyisini bizde bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Daha fazla bilgi için sitemize göz atın.

Laser Cut Steel
3-1-1-2-2-1-2-480x500
lazer-kesim-81-1024x1024
Laser Cutting Steel
Jasa-Laser-Cutting-Terbaik-1024x576
Laser Cutting
bottom of page